Firmamız uzun yıllardan beri bir çok evden eve nakliyat firmasına, farklı iş alanlarında asansörlü araçlarına ihtiyaç duyan sektörlere sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde yaklaşımlar ile hizmetler vererek kalitesini arttırmayı başarmış bir firmadır. Son teknoloji asansörlerimiz, satış sonrası garantilerimiz ve ilgimizden kaynaklı olarak son zamanların tercih edilen markası olarak ön plana çıkmıştır. İstikrarlı bir şekilde sizlerin asansör ihtiyaçlarınızı gerek ekonomik açıdan gerekse performans açısından karşılamayı başarmış olan Chunha firmamız, sizlerin de memnuniyeti ile global alanlarda da pazarda aktifliğini sürdürmektedir.

 

Farklı müşteri ihtiyaçlarına özel olarak üretilmiş birçok modelimizin bulunması, bizlerin çeşitlilik açısından sorun  yaşamamamızı da kolaylaştıran, aynı zamanda bizleri tercih sebebi yapan büyük bir faktördür. Logomuzdan da belli olacağı üzere belirtmek istediğimiz mesaj şunlardır;

Farklı renkler kullanarak sizlere firmamızın çeşitlilik ve vizyon açısından geniş bir firma olduğunu kanıtlamak,
Elmas figürü ile de dünyada bir kalitenin başlangıcını sağlamak olmuştur.

Chunha markamızın Türkiye distribütörü olarak sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan her türlü hizmetten kaçınmıyor ve hep beraber güzel işlere yol açacağımızın sözünü buradan veriyoruz.

- Chunha Türkiye Distribütör Firması